Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

       6

 

O firmie

Powstała w październiku 2009 roku spółka TARE Sp. z o.o. zajmuje się  projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji elektrycznych.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz zaplecze techniczne pozwalające spełnić oczekiwania wymagającego klienta. Od początku istnienia rozwijamy zakres naszej działaności wprowadzając nowe usługi oraz podejmu się nowych wyzwań.

 

 

Projektowanie

Proponujemy Państwu usługi w zakresie projektowym instalacji elektrycznych, teletechnicznych i BMS. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dobierając zastosowane materiały i urządzenia w sposób najlepszy technicznie ale również, zwracając uwagę na koszty, które ma ponieść inwestor oraz przyszły użytkownik instalacji.

Więcej >>

Lokalizacja Uszkodzeń w kablach energetycznych

 

Lokalizujemy uszkodzenia w kablach SN oraz nN. Wykrywamy trasy kabli energetycznych znajdujących się w ziemi, do których są wątpliwośći co do ich  prawidłowego przebiegu

Po wykryciu uszkodzenia jest możliwość naprawy tak kabla SN jak i nN.


Więcej >>

Fotowoltaika

 

Czy kiedyś zastanawiałeś się w jaki sposób obniżyć koszty zużywanej energii elektrycznej? Nie? Mamy na to sposób: instalacja fotowoltaiczna, gdzie każdy słoneczny dzień zmniejsza wartość rachunku za energię elektryczną.

Więcej >>

 

 

Prace Pod Napięciem (PPN)

 

Oferujemy usługę polegającą na prowadzeniu prac pod napięciem (PPN). Przeszkoleni elektromonterzy z pełnym wyposażeniem do PPN, pomogą w spełnieniu wymagań i zralizaowaniu zadań stawianych przez Zakłady Energetyczne firmom nie mających własnego sprzętu i przeszkolenia w zakresie prac pod napięciem.

Więcej >>